• Dvoulůžkový pokoj

  Menší dvoulůžkový pokoj, vhodný pro páry. Samostatný vchod.

 • Třílůžkový pokoj

  Prostorný pokoj se třemi lůžky s možností přistýlky. Vlastní vchod.

 • Dvoulůžkový pokoj 2

  Prostorný dvoulůžkový pokoj v prvním patře rodinného domu. Možnost přistýlky.

 • Apartmán

  Prostorný apartmán vhodný pro rodiny s dětmi či větší skupiny.

Cestování

31 Mar

posted by

Categories: Uncategorized

Comments: 0

Rádi bysme Vám poradili několik tipů na výlety v okolí Prahy.

Pokud máte rádi historii a krásnou přírodu, vyražte na hrad Karlštejn. Milovníci přírody by neměli opomenout “český Grand Canyon”. Právě tak se přezdívá vápencovému lomu Velká Amerika, který je částečně zatopen a svou monumentálností připomíná americký kaňon. Lom je hluboký 80 metrů a na jeho dně se nachází dvě navzájem propojená jezírka s průzračnou vodou a hloubkou okolo 10 metrů.

Do Velké Ameriky se za 45 minut dostanete autobusovou linkou 311 z Prahy-Zličína. Pokud se sem vydáte autem, v okolí je zákaz parkování, a tak je třeba zajet přímo k lomu na malé parkoviště. Vjezd na parkoviště je ohraničen balvany.

Druhý výlet může směřovat do překrásného historického města Kutná Hora. Je tam tolik kulturních památek, že tu můžete bez problémů strávit celý den a nebudete se nudit. Určitě navštivte chrám Sv. Barbory a nejznámnější kostnici v Čechách.

Pokud sebou máte malé děti, vyražte do města Beroun, kde je k vidění Medvědárium. Medvědi Vojta, Kuba s Matějem se s Vámi jistě rádi seznámí.

Jestli máte rádi pivo, zajeďte si do Plzně či dál na východ do Chodové Plané, kde kromě pivovaru najdete i pivní lázně. Mají zde, kromě vynikajícího piva, také výtečnou restauraci. Vřele doporučujeme.

Poslední tip Vás zavede hluboko pod zem. Přírodní krásy můžete obdivovat v Koněpruských jeskyních.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *